Gizlilik Bildirimi


Genel 

Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu "Gizlilik Uyarısı”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz. 

www.2017.bodykit.com.tr internet adresi internet üzerindedir ancak kayıtlar ve müşteri bilgileri internet üzerinde değildir. Tüm müşteri bilgileriyle, bu bilgilerin fer-i nitelikteki uzantıları bilgi depolama merkezinde olup tam güvenlik altındadır. Site yüksek güvenliklidir.BODYKİT KARLIKÇI HALİL (www.2017.bodykit.com.tr), bilişim teknolojilerinin elverdiği ölçüde web sitesinin güvenliğini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. 
Web sitesinin ve içeriği bilgilerin gizliliği ile ilgili verilen taahhütler sadece www.2017.bodykit.com.tr içerisinde geçerlidir, hiçbir şekilde bu adresten başka bir adreste bulunan web sitelerini kapsamaz. www.2017.bodykit.com.tr web sitesi üzerinde bulunan, diğer web sitelerine ait linkler, reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin; bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan BODYKİT KARLIKÇI HALİL sorumlu değildir. 

Bilgilerin Paylaşımı 

BODYKİT KARLIKÇI HALİL bu site aracılığıyla üçüncü kişilerden aldığı ya da müşterilerine ait olan bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.BODYKİT KARLIKÇI HALİL; tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde bu bilgileri açıklayacaktır. Müşterilerimizin web sitemiz üzerinden yaptıkları işlemler, kendilerinin rızası olmadıkça diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. 

Diğer Hükümler 

Web Sitemiz'de yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki her türlü telif hakları, BODYKİT KARLIKÇI HALİL'e aittir. Web sitemiz üzerinde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik veya data üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz,BODYKİT KARLIKÇI HALİL'in izni olmadan internet sitelerine link verilemez. BODYKİT KARLIKÇI HALİL politikasında değişiklikler yapabilir, bu nedenle “Gizlilik Uyarısı” sayfasını periyodik olarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu “Gizlilik Uyarısı” BODYKİT KARLIKÇI HALİL'in web sitesi ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkiyi oluşturur, taraflar veya bu site nedeniyle oluşmuş her türlü ilişkinin tarafları açısından bağlayıcıdır. Aksi yazılı olarak bilahare kararlaştırılmadıkça,www.2017.bodykit.com.tr'a karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.


Ücretsiz Kargo
1000 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo uygulanmaktadır.
%100 Güvenli Alışveriş
128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.
Kredi Kartı ile Ödeme
Anlaşmalı olduğumuz banka kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
Ürün İade Hakkı
7 gün içerisinde tüketici yasalarına göre ürün iadesi yapabilirsiniz.
Scroll